Kategória produktu
Kontaktujte nás
Quanzhou Neway Industrial Limited
Pridať: 6. poschodie 3 # Budova, č. C-3 Xunmei Industrial Area Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Čína
Tel: + 86-595-22519926
Fax: + 86-595-22519925
Mobile: +8613159026097
E-mail: fb@newayil.com

Extender s optickými vláknami

BFE1121: prevodník s optickými vláknami - Sdi Extender Over Fiber - modul SFP s konektorom LC - SDI vyrovnávanie a opakovanie - 20 km Prevodovka - optika pre 3G-SDI Prevodník pre vysielač: 1) 20 km vzdialenosť prenosu 2) Úroveň B (všetky formáty) 3) ......
Chat teraz

BFE1121: Konvertor pre optické vlákno

- Sdi Extender Over Fiber

- Modul SFP s konektorom LC

- SDI vyrovnanie a opakovanie

- 20 km vysielanie

- Fiber Optic na vysielač prevodníka 3G-SDI



funkcie:

1) 20 km vzdialenosť vysielania

2) Podpora 3Gbit Level A a Level B (všetky formáty)

3) vysielač a prijímač vlákien SFP / LC

4) Vyrovnanie a opätovné nastavenie SDI

5) Vstup 3G-SDI & Loopout na vysielači

6) Dvojité výstupy 3G-SDI na prijímači

7) Vstup SDI Automatické prepínanie medzi SD, HD a 3G

8) Zdroj napájania USB

9) Prevodník vysielania


špecifikácie:

Formát signálu

SPOJENIE

Video vstup SDI vysielača

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

Vysielač výstupu slučky SDI

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

Vysielač vláknového optického výstupu

Modul SFP (LC) x1

Optický vstup optického prijímača

Modul SFP (LC) x1

Prijímač SDI video výstup

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x2

ŠTANDARDY

Modul optických vlákien

SFP modul: Hot-pluggable
Štýl konektora: LC
Typ vlákna: Jednoduchý režim
Optická vlnová dĺžka: 1490 nm
Max.bandwidth: 3 Gbps
Optický vysielací výkon: -6-0dBm
Citlivosť prijímača - 22 dBM

Jednotlivý režim Max.Distance
Zhoda s optickými vláknami

20 km pre 3G (1080P)
SMPTE 297M 2006

SDI Compliance

3Gbit LevelA & Level B (všetky formáty)
SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE424, SMPTE 296M
, SMPTE 274M, SMPTE 425M, ITU-R BT656.ITU-R BT.601

SDI Auto Switching
SDI Video Rate
SDI farebný priestor
SDI vyrovnanie a opakovanie
SDI Audio

Automaticky vyberie SD / HD / 3G-SDI na vstupe
SD / HD / 3G-SDI
YUV, RGB
Áno, podpora SDI vstupu a výstupu až 120 metrov pre technológiu 3G-SDI
Podporuje 16 kanálov

SIZE

Rozmery (LWD)
závažia

71X41X23mm
200 + 200 g

Moc

Moc
Power Comsumption
Rozsah napätia

Micro USB
1.5W
3.5-5VV

PROSTREDIE

Prevádzková teplota
Teplota skladovania
Relatívna vlhkosť

Teplote -20 ℃ -60 ℃
-30 ℃ -70 ℃
0% -90% bez kondenzácie

záruka

záruka

3-ročná obmedzená záruka


použitie:



Hot Tags: fiber optic extender, Čína, dodávatelia, výrobcovia, veľkoobchod, na mieru, lacné, kúpiť, skladom
  • Newsletter
  • Kategória produktu
  • Kontaktujte nás
    Quanzhou Neway Industrial Limited
    Pridať: 6. poschodie 3 # Budova, č. C-3 Xunmei Industrial Area Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Čína
    Tel: + 86-595-22519926
    Fax: + 86-595-22519925
    Mobile: +8613159026097
    E-mail: fb@newayil.com
  • QR Code
  • Copyright © Quanzhou Neway Industrial Limited Všetky práva vyhradené.